ikona Euro firany Italissima Home
ikona ikona

Nasze salony


Źródłem naszego sukcesu jest kompleksowa obsługa klienta

Od momentu powstania naszych salonów firmowych postawiliśmy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Odwiedzając nasze salony Klienci mają możliwość zapoznania się z najnowszym wzornictwem tekstyliów domowych i ich wykorzystaniu w światowych trendach dekoracji wnętrz.

Proponujemy naszym klientom:
  • dojazd i doradztwo w domu klienta
  • szycie dekoracji w pracowniach krawieckich naszych salonów
  • montaż karniszy i rolet
  • upinanie dekoracji

Już podczas pierwszej wizyty naszych dekoratów w domu klienta powstaje szczegółowy plan dekoracji oraz szkic graficzny na podstawie którego tworzona jest aranżacja. Zespół profesjonalnie przygotowanych dekoratorów zatrudnianych w naszych salonach potrafi zaaranżować wnętrze dopasowując wystrój okna do kolorystyki ścian czy linii mebli, dzięki temu każde pomieszczenie zyskuje oryginalny kształt.

Po konsultacji z klientem i omówieniu charakterystyki wybranego wnętrza następuje ostatecznie wybór tkanin i dodatków jakie zostaną wykorzystane w dekoracji – na tym etapie to klient decyduje o jej ostatecznym kształcie. Po zatwierdzeniu projektu i kalkulacji kosztów przygotowanych przez dekoratorów przystępujemy do realizacji projektu w naszych pracowniach, gdzie zespół doświadczonych krojczyń i szwaczek finalizuje projekt dekoratorów. Ostatnim elementem naszej pracy jest wizyta w domu klienta i upięcie gotowej aranżacji.