ikona Euro firany Italissima Home
ikona ikona

Eurofirany i Eva Minge


 

W dniach 15.09.2009 - 17.09.2009 roku odbyło się coroczne spotkanie z Klientami firmy Eurofirany, gdzie zaprezentowaliśmy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie łączenia kolorów i tkanin z elementami dekoracyjnymi.
Gościem specjalnym spotkania była Eva Minge, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i za granicą projektantek ostatnich lat, nazywana często polską Donatellą Versace. Od wielu lat zajmuje się ona modą oraz luksusowym wzornictwem przemysłowym.
Eva Minge to ekskluzywna linia skierowana do osób pragnących wyróżnić się przemyślanym i oryginalnym wizerunkiem. Jej nazwisko nadaje rangę i prestiż. Projektantka współpracuje z osobami z kręgu dyplomacji oraz biznesu, jak również ze stylistami i gwiazdami estrady. Kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej.

Specjalnie dla naszych klientów Pani Eva Minge poprowadziła szkolenie "Trendy w aranżacji wnętrz i koloroterapia" w dniach 15 oraz 17 września.
W lutym 2010 przedstawiliśmy Państwu prestiżową kolekcję tkanin sygnowaną przez tę projektantkę (Italissima Home by Eva Minge) skierowaną do najbardziej wymagającej grupy klientów.