

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 422896 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | hot press, welurowe |
| Wzór | roślinne, w liście, kolorowy |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Gramatura opis | wierzch 70 g/m2, wypełnienie 150 g/m2, spód 100 g/m2 |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1.8 g |
Narzuta PARROT z kolekcji DESIGN 91 z deseniem egzotycznych roślin i papug, wnosi do wnętrza letnią świeżość! Druga strona zaprojektowana w gładkim odcieniu pudrowego różu. Intensywna różowo-zielona kolorystyka kwiatów i roślin wyróżnia się na kontrastującym białym tle, tworząc intrygującą świeżością kompozycję, która znakomicie sprawdzi się w neoromantycznych sypialniach. Warstwa elastycznego wypełnienia między dwoma tkaninami, sprawia, że narzuta miękko i estetycznie otula łóżko. Nowoczesna, bezszwowa metoda pikowania (hotpress), zwiększa wytrzymałość materiału, zapewniając narzucie dłuższą trwałość. Urządź komfortowo swoje mieszkanie i odpoczywaj w pięknym otoczeniu! Wybieraj spośród dostępnych składników kolekcji i ciesz się wyjątkową oprawą sypialni.
Dane techniczne:
Szerokość: 220 cm
Długość: 240 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 70 (wierzch) + 150 (wypełnienie) + 100 (spód) g/m2
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

