• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

DEKORATOR (Olsztyn – Aura Centrum Olsztyna)

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp.J

Obecnie poszukujemy osób do pracy stałej na stanowisko:

Dekorator

Miejsce pracy: Olsztyn – Aura Centrum Olsztyna

Zakres obowiązków:

  • Dbanie i przygotowanie ekspozycji towarów w salonie zgodnie z wyznaczonymi standardami,
  • Nadzór nad poprawną ekspozycją towarów,
  • Koordynacja na wyglądem/wystrojem witryny sklepowej.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wyobraźnia przestrzenna,
  • Zdolności manualne i umiejętność prezentacji towaru w salonie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku artystycznym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Umowę o pracę ,
  • Rozwój zawodowy - system szkoleń,
  • Pracę w pełnym pasji zespole,
  • Możliwość projektowania niepowtarzalnych aranżacji okien.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

AnetaK@eurofirany.com.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: DEKORATOR

DODANO: piątek, 24 luty 2017