• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

DEKORATOR - SPRZEDAWCA - GDAŃSK

Obecnie poszukujemy osób na  stanowisko Sprzedawca – Dekorator

Miejsce pracy: Alfa Centrum Gdańsk

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta w zakresie sprzedawanego asortymentu,
Doradztwo w zakresie materiałów i doboru produktów.

Wymagania:

Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,
Umiejętność prezentacji towaru w salonie,
Dobra organizacja pracy,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Oferujemy:

Motywacyjny system wynagrodzeń, pensja podstawowa + premie,
Rozwój zawodowy - system szkoleń,
Pracę w pełnym pasji zespole,
Możliwość projektowania niepowtarzalnych aranżacji okien.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych". DODANO: poniedziałek, 27 sierpień 2018