• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

SPRZEDAWCA (SŁUPSK CH JANTAR)

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp.J
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Sprzedawca
Miejsce pracy: Słupsk CH Jantar

Zakres obowiązków:

Doradztwo i obsługa klienta w zakresie sprzedawanego asortymentu,

Dbanie o wizerunek salonu oraz właściwą ekspozycję towaru zgodnie ze standardami.

Wymagania:

Dyspozycyjność,

Dobra organizacja pracy,

Zdolności manualne i umiejętność prezentacji towaru w salonie,

Chęć do nauki i poszerzania swojej wiedzy,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Motywacyjny system wynagrodzeń,

Rozwój zawodowy - system szkoleń,

Pracę w pełnym pasji zespole.

CV proszę przesyłać na adres: AnetaK@eurofirany.com.pl

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".

DODANO: poniedziałek, 12 marzec 2018