• slid
  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczOtwarcie hali sportowej im. Jana Koniora

Otwarcie hali sportowej im. Jana Koniora


Otwarcie hali sportowej im. Jana Koniora

Halę Sportową im. Jana Koniora uroczyście otwarto 10 października 2014 roku przy ZSP nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu.
W uroczystości uczestniczyli: Jego Ekscelencja Ks. Biskup Piotr Greger, który przewodniczył uroczystej Mszy Świętej oraz poświęcił nową halę, Ks. Infułat Władysław Fidelus, Minister Jerzy Widzyk, Starosta Żywiecki Andrzej Zieliński, Wicestarosta Andrzej Kalata, Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor, Przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Greń, Radny Sejmiku Województwa Śląskiego dwóch kadencji Karol Stasica, Dyrektor Powiatowego Zarządu Oświaty Barbara Kliś, Radni Powiatowi oraz Miejscy, fundatorzy hali Bogusława i Bogusław Choczyńscy właściciele firmy „Eurofirany” oraz najbliższa rodzina patrona hali - małżonka Danuta Konior wraz z córkami: Sabiną Konior-Jeziorską oraz Justyną Gartman.

Wielu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Moszczanicy pasjonowało się sportem i odnosiło w tej dziedzinie sukcesy, pomimo tego, iż warunki lokalowe temu nie sprzyjały. Wystarczył zapał, chęci, a także mobilizacja ze strony opiekunów i wychowawców. Nikt się nawet nie spodziewał, że przy szkole powstanie hala sportowa, w której uczniowie i mieszkańcy Żywca będą mogli doskonalić swe umiejętności, pogłębiać pasje i aktywnie spędzać wolny czas.

A jednak to, o czym nawet najwięksi optymiści nie marzyli, stało się faktem dzięki wspaniałemu Darowi Serca Państwa Bogusławy i Bogusława Choczyńskich, którzy podjęli decyzję o budowie hali wraz z zapleczem, kotłownią i częścią dydaktyczną, poświęcili czas oraz środki na sfinansowanie tak wspaniałego przedsięwzięcia.
 

źródło: www.zywiec.powiat.pl

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy