Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Black & Blue

Znakiem charakterystycznym linii Black & Blue są elementy dekoracyjne, bazujące na klasycznym zestawieniu bieli, czerni i szarości, które przełamano akcentami w intensywnym odcieniu lazurowego błękitu. Geometryczne wzory oraz nowoczesne barwy umożliwiają kreowanie przestrzeni unikatowej i w pełni dostosowanej do aktualnych trendów. Kolekcja składa się między innymi z szerokiej gamy dodatków tekstylnych (narzuty, koce i poszewki), niedużych mebli (stoliki kawowe, taborety) oraz klasycznych elementów aranżacyjnych w zupełnie nowej odsłonie (ceramika, lampy, obrazy), co pozwala na stworzenie harmonijnej i kompletnej stylizacji w dowolnym wnętrzu.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu