Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Garden

Kolekcja Garden w kunsztowny sposób łączy klasyczną biel z dodatkami w subtelnych barwach. Takie zestawienie dodaje wnętrzom lekkości i stylu, który nigdy nie wychodzi z mody. Inspiracją do jej powstania była estetyka francuskich ogrodów. Z tego powodu, obok białych tkanin i tekstyliów – zasłon, narzuty na łóżko czy ceramiki – znajdziemy także liczne motywy związane z przyrodą: błękitną paterę w kształcie liścia, poszewki z motywem ptaków i roślin, ażurowe wazony oraz kwieciste komplety pościeli. Meble z kolekcji Garden bazują także na naturalnych surowcach oraz nowoczesnym połączeniu drewna z metalem, czego przykładem są efektowne stoliki, ławy i lampy. W tak zaaranżowanych wnętrach czuć magię wiosennej aury – przez cały rok!


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu