Weż udział w KONKURSIE
i wygraj wyjątkową nagrodę
WEŹ UDZIAŁ
zasady
ambasador ng
Jonatan Kilczewski to charyzmatyczny architekt z pasją do tworzenia, z blisko 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu unikatowych wnętrz i budynków.

Jest ekspertem w dziedzinie architektury i designu w „Dzień dobry TVN” oraz współprowadzącym sekcję DIY w programie „Patent na dom” na kanale TVN i TVN Style.
Jego publikacje można znaleźć w wielu magazynach wnętrzarskich takich jak “Dobre wnętrza”, “Pani domu”, “Living room”, “Czas na wnętrze” oraz “ Twój Styl”.

Obecnie współpracuje z firmą EUROFIRANY i jest jej Ambasadorem. Prowadzi także szkolenia i udziela porad architektonicznych oraz dekoratorskich w salonach Eurofirany w całej Polsce.
ambasador
nagroda ng
Nagrodą w naszym konkursie jest metamorfoza wybranego wnętrza, którą przeprowadzi osobiście topowy architekt i Ambasador marki Eurofirany
Jonatan Kilczewski.
nagroda nagroda
paragon

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w naszym konkursie. Wprowadź swoje dane kontaktowe i numer paragonu zakupowego lub faktury. Dodaj też zdjęcie oraz opis pomieszczenia, które chcesz zgłosić do metamorfozy.

Prześlij zdjęcie pomieszczenia: maks. 2 MB w formacie .jpg lub .png
Zaznacz wszystkie zgody
  • * Potwierdzam, że zapoznałem(-am) się treścią Regulaminu Konkursu i akceptuję go.
  • * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia mi wzięcia udziału w Konkursie, a także jego przeprowadzenia i rozliczenia, na zasadach przewidzianych w Regulaminie Konkursu.
  • Wyrażam zgodę na przesyłanie przez „EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy spółka jawna z siedzibą w Żywcu na mój adres e-mail imiennych wiadomości zawierających w szczególności informacje o nowościach, promocjach, wyprzedażach i innych ofertach specjalnych oraz o konkursach, najnowszych trendach i inspiracjach w aranżacji wnętrz, a także o aktualnych wydarzeniach dotyczących marki Eurofirany (newsletter).

    Administratorem Twoich danych osobowych jest „EUROFIRANY” B.B Choczyńscy spółka jawna z siedzibą w Żywcu, przy ul. Sienkiewicza 81, 34-300 Żywiec, adres e-mail: iod.ss@eurofirany.com.pl. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia Tobie wzięcia udziału w Konkursie, a także jego przeprowadzenia, w tym wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody, jak również publikacji informacji o zwycięzcy oraz w celach rozliczeniowych. Ponadto, w przypadku dodatkowo wyrażonej przez Ciebie zgody na otrzymywanie wiadomości typu newsletter, Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu komunikacji marketingowej oraz prowadzenia analiz marketingowych, w tym profilowania, w celu dostosowania przesyłanych treści marketingowych. Przysługuje Tobie m.in. prawo dostępu do Twoich danych, sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących prawach znajduje się w Klauzuli informacyjnej dla Uczestników Konkursu dostępnej w Regulaminie Konkursu.