Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
wsteczwsteczNews

Eurofirany zdobywcą statuetek Złote Ville 2017

Miło nam poinformować, że Eurofirany po raz kolejny znalazły się w gronie laureatów konkursu magazynu VILLA. Tym razem zaprezentowaliśmy kolekcję PLASTRY MIODY ITALISSIMA HOME FASHION, która zachwyciła Jury konkursowe prostotą i elegancją, a także nowoczesną strukturalną tkaniną o charakterystycznym trójwymiarowym wyglądzie. Nagrodę przyznano także narzucie AMBER. Narzuta urzeka wyjątkowym żakardowym wykończeniem i materiałem, który mimo niezwykłej elegancji, można prać w warunkach domowych. Konkurs "Złote Ville"  organizowany jest przez miesięcznik Villa. Ma na celu promowanie najciekawszych produktów i usług z branży wnętrzarskiej, oraz promocję atrakcyjnych kompozycji wnętrz
i dodatków do współczesnych mieszkań. Gala rozdania nagród odbyła się w Warszawie, 9 marca 2017r. Nagrodę w imieniu marki Eurofirany odebrała Agata Nowak z Działu Marketingu.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu