Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Adelle Lampa Dekoracyjna - ∅ 60 X 40 cm - chrom

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Adelle Lampa Dekoracyjna - ∅ 60 X 40 cm - chrom 1
Adelle Lampa Dekoracyjna

Adelle Lampa Dekoracyjna

Niezwykle efektowny plafon ADELLE roztacza we wnętrzu cudowny nastrój dzięki kunsztownym kroplom z kryształu K9 o wysokim współczynniku przezroczystości, sprawiającym, że światło rozprasza się równomiernie

Rozmiar: ∅ 60 X 40 cm Kolor: chrom Nr katalogowy: 32689
cena: 1 650,00 PLN / szt.

Towar niedostępny
Niezwykle efektowny plafon ADELLE roztacza we wnętrzu cudowny nastrój dzięki kunsztownym kroplom z kryształu K9 o wysokim współczynniku przezroczystości, sprawiającym, że światło rozprasza się równomiernie. idealnie odbija światło. Taki rodzaj lampy idealnie pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, nadając wnętrzu niezwykle ekskluzywnego wyglądu. Plafon zaopatrzony jest w żarówki LED, które są praktycznym i energooszczędnym rozwiązaniem. 


Karta energetyczna:  zobacz

Dane techniczne:

średnica:
60 cm
wysokość: 40 cm
rodzaj oświetlenia:  LED SMD
zasilanie: CE 220 – 220V
wartość strumienia świetlnego: 6400 lum
skład: chrom + kryształ K9

 


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu