Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Aiden Lampa dekoracyjna - 69 X ∅ 17 X 7-150 cm - chrom

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Aiden Lampa dekoracyjna - 69 X ∅ 17 X 7-150 cm - chrom 1
Aiden Lampa dekoracyjna - 69 X ∅ 17 X 7-150 cm - chrom 2
Aiden Lampa dekoracyjna

Aiden Lampa dekoracyjna

Oryginalna lampa ledowa AIDEN o innowacyjnym kształcie, zachwyca niepowtarzalnym pięknem kryształowych obręczy zawieszonych na różnych wysokościach

Rozmiar: 69 X ∅ 17 X 7-150 cm Kolor: chrom Nr katalogowy: 32693
cena: 1 756,00 PLN / szt.

Towar dostępny
Oryginalna lampa ledowa AIDEN o innowacyjnym kształcie, zachwyca niepowtarzalnym pięknem kryształowych obręczy zawieszonych na różnych wysokościach. Nadaje wnętrzu - które zdobi - wytwornego charakteru, a wieczorem wypełnia przestrzeń efektownymi refleksami. Zastosowanie wysokiej jakości kryształu K9 - tak zwanego szkła optycznego - posiadającego bardzo wysoki współczynnik przeźroczystości sprawia, że światło pięknie się rozprasza nadając pomieszczeniu niezwykłego uroku. Idealna zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Światło jest emitowane za pomocą diod LED, które gwarantują niskie zużycie energii i jego równomierne rozproszenie. Istnieje możliwość samodzielnej regulacji wysokości podczas montażu. Polecamy również kinkiet dekoracyjny ANNIE idelanie współgrający z lampą.


Karta energetyczna:  zobacz

Dane techniczne:

długość: 
69 cm
szerokość: 17 cm
wysokość: 7 - 150 cm
rodzaj oświetlenia:  3 x LED 7,2W
zasilanie: CE 220 - 240V
wartość strumienia świetlnego: 3420 lum 

 

Rodzina produktów
Zobacz więcej

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu