Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.BIEŻNIK ASTA - 40 X 140 - czerwony/biały

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
BIEŻNIK ASTA - 40 X 140 - czerwony/biały 1
BIEŻNIK ASTA

BIEŻNIK ASTA

Wyjątkowy bieżnik z kolekcji ASTA w biało-czerwoną krateczkę, obramowany elegancką listwą gładkiej czerwonej tkaniny o płóciennym splocie

Rozmiar: 40 X 140 Kolor: czerwony/biały Nr katalogowy: 48692
cena: 40,00 PLN / szt.

Towar niedostępny
Wyjątkowy bieżnik z kolekcji ASTA w biało-czerwoną krateczkę, obramowany elegancką listwą gładkiej czerwonej tkaniny o płóciennym splocie. 
Syntetyczne włókna, z których został wykonany, gwarantują komfort użytkowania prezentowanego obrusu- nie ulega on zagnieceniom, łatwo go wyprasować. 

Popularny motyw krateczki zapewnia uniwersalne zastosowanie naszego produktu.
Z przyjemnością zasiądziesz z rodziną przy stole nakrytym bieżnikiem ASTA, jak również zabierzesz go na spontaniczny niedzielny piknik na łonie natury.


 

Dane techniczne:
 

długość: 140 cm

szerokość: 40 cm

skład: 100% poliester
kolor: czerwony/biały


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu