Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Bieżnik DENIS - 33 X 140 cm - beżowy/kremowy

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Bieżnik DENIS - 33 X 140 cm - beżowy/kremowy 1
Bieżnik DENIS - 33 X 140 cm - beżowy/kremowy 2
Bieżnik DENIS

Bieżnik DENIS

Wyjątkowy bieżnik DENIS uszyty z dwóch rodzajów materiału o strukturze płótna - gładkiego oraz drukowanego w powabne groszki

Rozmiar: 33 X 140 cm Kolor: beżowy/kremowy Nr katalogowy: 72690
cena: 38,00 PLN / szt.

Towar dostępny


Dostępne rozmiary


Wyjątkowy bieżnik DENIS uszyty z dwóch rodzajów materiału o strukturze płótna - gładkiego oraz drukowanego w powabne groszki. Obrus zaprojektowany został z dbałością o szczegóły - delikatna lamówka łączy drukowany zdobiony środek z gładką kryzą wszytą na brzegu modelu. Połączenie włókien syntetycznych i lnu zapewnia komfort użytkowania produktu, tkanina jest bowiem trwalsza oraz bardziej odporna na zabrudzenia. Prezentowany bieżnik to tylko element pełnej kolekcji w tym samym wzornictwie - wraz z pozostałymi dodatkami tekstylnymi z serii DENIS ozdobi Twoją kuchnię, nadając jej jednorodny i ciepły charakter.

 

Dane techniczne:
 

długość: 140 cm

szerokość: 33 cm
skład: 85% poliester, 15% len


Rodzina produktów
Zobacz więcej

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu