Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Bieżnik ROSES - 40 X 140 cm - kremowy/ pomarańczowy

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Bieżnik ROSES - 40 X 140 cm - kremowy/ pomarańczowy 1
Bieżnik ROSES - 40 X 140 cm - kremowy/ pomarańczowy 2
Bieżnik ROSES - 40 X 140 cm - kremowy/ pomarańczowy 3
Bieżnik ROSES

Bieżnik ROSES

Tradycyjny bieżnik z kolekcji ROSES w kolorystyce kremowo - pomarańczowej, zaprojektowany przez hiszpańskich designerów zgodnie z najmodniejszymi trendami w dekoracji wnętrz

Rozmiar: 40 X 140 cm Kolor: kremowy/ pomarańczowy Nr katalogowy: 41639
cena: 71,00 PLN / szt.

Towar dostępny


Dostępne rozmiary

Dostępne kolory

Tradycyjny bieżnik z kolekcji ROSES w kolorystyce kremowo - pomarańczowej, zaprojektowany przez hiszpańskich designerów zgodnie z najmodniejszymi trendami w dekoracji wnętrz. Wykonany z naturalnej przędzy bawełnianej, zdobiony romantycznym wzorem w postaci drobnych różyczek drukowanych w środkowej części obrusu oraz wykończony na brzegach szeroką kryzą materiału z drukowanym motywem krateczki i koronki. 

Wybierając ten produkt, nie tylko udekorujesz stół na wiosnę, wprowadzając do wnętrza nutę romantycznego nastroju, ale zadbasz  również o jego praktyczne zastosowanie. Kupując ten bieżnik wybierasz produkt trwały, odporny na tarcie i rozciąganie i praktyczny, a także wspomagasz środowisko naturalne.


 

Dane techniczne:
 

długość: 40 cm

szerokość: 140 cm
skład: 100% bawełna
kolor: kremowy/pomarańczowy

 


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu