katalog
konk
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.NOWOŚĆ
Bieżnik SONI - 40 X 180 cm - beżowy

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Bieżnik SONI - 40 X 180 cm - beżowy 1
Bieżnik SONI

Bieżnik SONI

Wyjątkowy obrus SONI w formie bieżnika w kolorze beżowo - brązowym

Rozmiar: 40 X 180 cm Kolor: beżowy Nr katalogowy: 93020
cena: 50,00 PLN / szt.

Towar dostępny


Dostępne rozmiary


Wyjątkowy obrus SONI w formie bieżnika w kolorze beżowo - brązowym. Wykonany z dwóch rodzajów materiału - gładkiego o strukturze płótna, zdobionego mereżką, oraz drukowanego z motywem kwiatowym, który stanowi ozdobną listwę na brzegach obrusu.

Naturalny design, zgodny z trendami wnętrzarskimi, a także domieszka naturalnych włókien - bawełny i lnu sprawią, że prezentowany obrus zauroczy również sympatyków ekologii. Tymczasem dodatek włókien syntetycznych zapewni lepszy komfort użytowania prezentowanego produktu - obrus jest odporny na zagniecenia, łatwiej go wyprasować.Dane techniczne:
 

długość: 180 cm

szerokość: 40 cm
kolor: beżowy/brązowy
skład: 70% poliester, 20% bawełna, 10% len


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu