Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Dekoracyjna podkładka CLASS - 30 X 45 cm - czerwony

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Dekoracyjna podkładka CLASS - 30 X 45 cm - czerwony 1
Dekoracyjna podkładka CLASS

Dekoracyjna podkładka CLASS

Prosta, dekoracyjna podkładka w kolorze czerwonym, która poza funkcjami estetycznymi pełni funkcje praktyczne, chroniąc blat stołu

Rozmiar: 30 X 45 cm Kolor: czerwony Nr katalogowy: 19250
cena: 10,00 PLN / szt.

Towar dostępnyDostępne kolory

Prosta, dekoracyjna podkładka w kolorze czerwonym, która poza funkcjami estetycznymi pełni funkcje praktyczne, chroniąc blat stołu.
W celach codziennej pielęgnacji zaleca się przecieranie podkładki wilgotną szmatką, ewentualnie pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Nie zaleca się prania podkładek w pralce.


Dane techniczne:

Długość: 45 cm
szerokość: 30 cm
skład: 100% tworzywo sztuczne


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu