EUROFIRANY PREMIUM Ręcznik MILA w kolorze granatowym, z włókien bambusowych z ozdobną żakardową bordiurą w pasy
NOWOŚĆ

EUROFIRANY PREMIUM Ręcznik MILA w kolorze granatowym, z włókien bambusowych z ozdobną żakardową bordiurą w pasy o gramaturze 500 gr/m2

Nr Katalogowy: 361772
Rozmiar: 50 X 90 cm
Produkt niedostępny
22,90 PLN
torba-icon
i
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka 1-2 dni robocze
Kolekcja  puszystych i miękkich ręczników MILA wykonanych z włókien bambusowych. Wyjątkowe zalety ręczników - niezwykle wysoka chłonność, puszystość  oraz właściwości antyalergiczne uzyskane dzięki wysokiej jakości wiskozie pozyskiwanej z włókien bambusa,  sprawiają, że jest to kolekcja idealna dla całej rodziny oraz osób aktywnie spędzających czas.  Ręczniki dostępne są w dwóch rozmiarach oraz kilku pięknych odcieniach - skomponuj własny, indywidualny zestaw i ciesz się pięknem we własnej łazience. 

Dane techniczne:

szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% wiskoza z włókna bambusowego
gramatura: 500 g/m2

 

Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.