LIMITED EDITION - Zasłona GALA

LIMITED EDITION - Zasłona GALA

Nr Katalogowy: 315399
Rozmiar: 140 X 270 cm TAŚMA
Kolor: biały / srebrny
Potrzebujesz inny rozmiar?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: zamowienia@sklep.eurofirany.com.pl
Produkt szyty na miarę na zlecenie Klienta nie podlega zwrotowi.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.
295,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Zainspirowani pytaniami klientów na temat indywidualnego podejścia do dekoracji okien nasi styliści stworzyli unikalną, limitowaną kolekcję zasłon szytych na miarę. Przygotuj swoje wnętrze na jedyną taką kolekcję, w której spotkali się najwięksi designerzy – Eva Minge i Pierre Cardin. Metamorfoza Twojego okna jest prostsza niż myślisz! 

Innowacyjne połączenia wyjątkowej jakości tkanin, nietuzinkowe, odważne fasony zgodne z najnowszymi, światowymi trendami oraz trzy najpopularniejsze sposoby mocowania sprawiają, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie! Kolekcja Limited Edition powstała z miłości do pięknych wnętrz.
 

Poznaj zasłonę GALA stworzoną z dwóch rodzajów tkanin - eleganckiej, gładkiej etaminy efektownie błyszczącej za sprawą dodatku lśniącej nici - oraz naszytej na nią w dolnej części połyskliwej tkaniny zasłonowej z marmurkowym wzorkiem z kolekcji Evy Minge. Ascetyczna w swojej formie, jednocześnie efektownie wyróżnia się roztaczanym wokół blaskiem. Dekoracja mocowana na ośmiocentymetrowej taśmie dekoracyjnej, która równomiernie marszczy tkaninę nadając jej elegancki wygląd.

Jeśli wymiar zasłony jest dla Ciebie za długi – nie martw się skrócimy ją dla Ciebie. Nie odpowiada Ci sposób mocowania? - napisz do nas – do wyboru masz taśmę dekoracyjną lub mocowanie kółkach dekoracyjnych.
 

Dane techniczne:

szerokość: 140 cm (przed zmarszczeniem)
wysokość: 270 cm
dolna część długość: 100 cm
skład: 100% poliester


 

Czas oczekiwania bez względu na rozmiar wynosi 14 dni.
Dekoracja szyta w Polsce.