LIMITED EDITION - Zasłona MANUELA

LIMITED EDITION - Zasłona MANUELA

Nr Katalogowy: 313761
Rozmiar: 140 X 270 cm TAŚMA
Potrzebujesz inny rozmiar?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: zamowienia@sklep.eurofirany.com.pl
Produkt szyty na miarę na zlecenie Klienta nie podlega zwrotowi.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.
480,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Zainspirowani pytaniami klientów na temat indywidualnego podejścia do dekoracji okien nasi styliści stworzyli unikalną, limitowaną kolekcję zasłon szytych na miarę. Przygotuj swoje wnętrze na jedyną taką kolekcję, w której spotkali się najwięksi designerzy – Eva Minge i Pierre Cardin. Metamorfoza Twojego okna jest prostsza niż myślisz! 

Innowacyjne połączenia wyjątkowej jakości tkanin, nietuzinkowe, odważne fasony zgodne z najnowszymi, światowymi trendami oraz trzy najpopularniejsze sposoby mocowania sprawiają, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie! Kolekcja Limited Edition powstała z miłości do pięknych wnętrz.


Jeśli lubisz przepych i gustujesz w strojnych dekoracjach okiennych, zachwyci Cię zasłona MANUELA, która niczym powłóczysta teatralna kurtyna otuli Twoje okno. Bogata brokatowa tkanina z kolekcji Evy Minge, gęsto przetykana srebrną nitką przykuwa wzrok i sprawia, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Nowoczesny lub klasyczny salon pokochają towarzystwo tej zasłony. Zasłona MANUELA mocowana jest na specjalnej taśmie dekoracyjnej, która nadaje dekoracji wyjątkowego szyku i dba o równomierne ułożenie materiału.

Jeśli wymiar zasłony jest dla Ciebie za długi – nie martw się skrócimy ją dla Ciebie. Nie odpowiada Ci sposób mocowania? - napisz do nas – do wyboru masz kółka dekoracyjne lub mocowanie na haczykach flex.

 

Dane techniczne:

szerokość: 140 cm (przed zmarszczeniem)
długość: 270 cm
skład: 100% poliester

Czas oczekiwania bez względu na rozmiar wynosi 14 dni.