LIMITED EDITION - Zasłona ROMA

LIMITED EDITION - Zasłona ROMA

Nr Katalogowy: 315254
Rozmiar: 140 X 270 cm PRZELOTKI
Kolor: brązowy / pomarańczowy
Produkt dostępny
335,00 PLN
kalkulator szycia
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Zainspirowani pytaniami klientów na temat indywidualnego podejścia do dekoracji okien nasi styliści stworzyli unikalną, limitowaną kolekcję zasłon szytych na miarę. Przygotuj swoje wnętrze na jedyną taką kolekcję, w której spotkali się najwięksi designerzy – Eva Minge i Pierre Cardin. Metamorfoza Twojego okna jest prostsza niż myślisz! 

Innowacyjne połączenia wyjątkowej jakości tkanin, nietuzinkowe, odważne fasony zgodne z najnowszymi, światowymi trendami oraz trzy najpopularniejsze sposoby mocowania sprawiają, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie! Kolekcja Limited Edition powstała z miłości do pięknych wnętrz.


Przedstawiamy dekorację okienną ROMA zaprojektowaną z tkaniny z kolekcji Evy Minge o oryginalnym trójwymiarowym wzorze. Wypukła struktura materiału wprowadza do wnętrza dynamikę, a ciepłe barwy - płomiennorudy oraz kolor mlecznej czekolady - niosą ze sobą pozytywną energię. Taka dekoracja znakomicie podkreśli wystrój wnętrza w stylu klasycznym. Zasłona ROMA mocowana jest na kołach dekoracyjnych, które układają tkaninę w eleganckie fale i które z łatwością założysz na karnisz z drążkiem.

Jeśli wymiar zasłony jest dla Ciebie za długi – nie martw się skrócimy ją dla Ciebie. Nie odpowiada Ci sposób mocowania? - napisz do nas – do wyboru masz taśmę dekoracyjną lub mocowanie na haczykach flex. Bez dodatkowych dopłat.

Dane techniczne:

szerokość: 140 cm (przed zmarszczeniem)
długość: 270 cm
skład: 100% poliester