Pierre Cardin Komplet ręczników MALIBU

Pierre Cardin Komplet ręczników MALIBU

Nr Katalogowy: 74958
Rozmiar: 30 X 50 cm, 50 X 90 cm, 70 X 140 cm
Produkt dostępny
178,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka 1-2 dni robocze

Co na prezent dla energicznej osoby ceniącej sobie praktyczność i elegancję? Proponujemy szykowny i użyteczny zestaw ręczników z kolekcji Pierre Cardin Paris wykonany z bawełny egipskiej.
Na komplet ręczników Malibu składają się trzy ręczniki w różnych rozmiarach. Każdy z nich cechuje wyjątkowa miękkość, doskonała wchłanialność wody oraz elegancka prezencja. Jest to zasługą bawełny egipskiej, z której ręczniki Malibu zostały wykonane. Całość zdobi szykowna bordiura z wyhaftowanym logo Pierre Cardin Paris w kolorze szarym.
Ręczniki Malibu zapakowane w eleganckie opakowanie są idealnym prezentem na każdą okazję.

Dane techniczne:

rozmiar: 30 X 50 cm
                50 X 90 cm
                70 X 140 cm


rozmiar opakowania: 46 X 34 X 9.5 cm
 

gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność
Inne z tej kolekcji