Pierre Cardin poduszka dekoracyjna CLARISA

Pierre Cardin poduszka dekoracyjna CLARISA

Nr Katalogowy: 226047
Rozmiar: 40 X 40 cm
Potrzebujesz inny rozmiar?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: zamowienia@sklep.eurofirany.com.pl
Produkt szyty na miarę na zlecenie Klienta nie podlega zwrotowi.
Czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.
63,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Prezentujemy kolekcję ekskluzywnych poduszek dekoracyjnych CLARISA  sygnowaną logo francuskiego projektanta Pierre Cardin. 

Inspirację do stworzenia kolekcji zaczerpnięto ze sztuki Dalekiego Wschodu. Motyw orientalnego ornamentu przeniesiono na żakardową tkaninę o doskonałych walorach użytkowych. Motyw zdobniczy w stalowym odcieniu szarości naniesiono na tło w odcieniu granatu uzyskując w ten sposób nowatorską, monochromatyczną dekorację w modnych odcieniach szarości. Brzegi poszewki zdobi atłasowa wypustka, nadająca jej wyjątkowego szyku. Wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie na najwyższym światowym poziomie sprawią, że dekoracja zadowala gusta najbardziej świadomych i wymagających klientów. Ogromną zaletą poszewek  CLARISA jest fakt, że możesz je samodzielnie wyprać w pralce w 30oC.
Lubisz spójne dekoracje? Dobierz zasłony z tej samej linii i ciesz się harmonią we wnętrzu.

Cenisz rzeczy niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Mamy dobrą wiadomość - firma EUROFIRANY jest wyłącznym dystrybutorem tekstyliów na licencji PIERRE CARDIN w Polsce. Linia poszewek oraz dekoracji okiennych została uszyta w Polsce. 

Dane techniczne:

długość: 40 cm
szerokość: 40 cm
skład: 100 % poliester

Rodzina produktów