• slid
PIERRE CARDIN Ręcznik Iga

PIERRE CARDIN Ręcznik Iga

Nr Katalogowy: 138166
Rozmiar: 70 X 140 cm
Kolor: ciemnobeżowy
Produkt niedostępny
80,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka 1-2 dni robocze

Kąpiel to jedna z najprzyjemniejszych części każdego dnia. Daje uczucie odprężenia i wytchnienia. Nie tylko oczyszcza, ale również wprawia w dobry nastrój. Otulenie ciała tuż po niej w przyjemny w dotyku ręcznik IGA stanowi cudowne dopełnienie i zwieńczenie każdego dnia.

Ręcznik IGA z kolekcji Pierre Cardin posiada dekoracyjną bordiurę z eleganckim wzorem oraz logo znanej na całym świecie francuskiej marki Pierre Cardin. To gwarancja wysokiej jakości, dbałości o każdy szczegół, funkcjonalności oraz dobrego wyboru. Miękki, przyjemny w dotyku oraz wyjątkowo komfortowy ręcznik IGA zadowoli każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę.
Otul się w ręcznik IGA Pierre Cardin i poczuj, jak spełniają się marzenia.

Dane techniczne:

długość: 140 cm
szerokość: 70 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
 

Inne z aranżacji