PIERRE CARDIN Ręcznik Iga

PIERRE CARDIN Ręcznik Iga

Nr Katalogowy: 32825
Rozmiar: 70 X 140 cm
Kolor: kremowy
Produkt dostępny
80,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Lubisz ręczniki w kolorze kremowym? Twoje wnętrze potrzebuje jasności? A może chcesz stworzyć różnokolorowy zestaw z kremowym w jednej z ról? Oto propozycja, której nie możesz przeoczyć: ręcznik IGA z dekoracyjną bordiurą sygnowany logo znanej na całym świecie marki Pierre Cardin.

Jej twórca pragnął podarować światu przedmioty, które będzie charakteryzować design wysokiej klasy. Przekonaj się na własnej skórze, co znaczy klasa w wersji francuskiej. Ręcznik IGA z kolekcji Pierre Cardin został wykonany w 100% z wysokogatunkowej, bardzo dobrze wchłaniającej wilgoć bawełny. IGA otuli Cię po kąpieli i wprawi w dobry nastrój. Po takim przeżyciu dobry sen gwarantowany.

Dane techniczne:

długość: 140 cm
szerokość: 70 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
 

Inne z aranżacji