Pierre Cardin Ręcznik Ivo

Pierre Cardin Ręcznik Ivo

Nr Katalogowy: 18662
Rozmiar: 50 X 100 cm
Kolor: czarny
Produkt dostępny
42,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Nie masz wyczucia kolorów? Czarny pasuje do wszystkiego. Możesz więc śmiało wprowadzić go do swojej łazienki. Wybierz ręcznik IVO w kolorze czarnym. Dzięki niemu stworzysz ciekawy styl bez obaw, że kolor ręcznika nie będzie pasował do pozostałego wystroju wnętrza. Co więcej, każdy inny ręcznik IVO czy dodatek będzie z nim współgrał.
Ręcznik IVO z kolekcji Pierre Cardin w kolorze czarnym to propozycja dla każdego, kto lubi dobre i sprawdzone rozwiązania. Możliwość wyboru różnych rozmiarów pozwala stworzyć zestaw na miarę indywidualnych potrzeb. Dzięki uniwersalnemu kolorowi czarny ręcznik IVO będzie wyglądał dobrze z każdym innym kolorem. Chcesz nadać łazience element świeżości? Połącz czarny ręcznik IVO z tym samym modelem ręcznika w kolorze oliwkowym, pomarańczowym lub wrzosowym. Wolisz coś spokojniejszego? Sięgnij po ręcznik w kolorze szarym lub piaskowym.
Ręcznik IVO to wysoka jakość, klasyczny design, miękkość, puszystość i funkcjonalność. Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania – spraw go sobie koniecznie.

Dane techniczne:

długość: 100 cm
szerokość: 50 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.


 

Inne z aranżacji