Pierre Cardin ręcznik July

Pierre Cardin ręcznik July

Nr Katalogowy: 32832
Rozmiar: 50 X 100 cm
Produkt dostępny
42,00 PLN
35,70 PLN
oszczędzasz: 6,30 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Cenisz sobie naturalne wykończenia wnętrz i kolory ziemi? Lubisz spokój, harmonię i stabilność? Wprowadź je do swojej łazienki wybierając ręczniki z palety kolorów ziemi. Przekonaj się, jak wielka moc drzemie w kolorach.
Brązowy ręcznik JULY z kolekcji Pierre Cardin nada Twoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. Przekonaj się, jak wiele się może zmienić po ich wyborze. Wykonany z wysokogatunkowej bawełny zapewni Ci miękkość i puszystość tuż po kąpieli. O jego kolejnym atucie przekonasz się zaraz później. Ręcznik JULY szybko wchłania wodę i delikatnie osusza mokre ciało. Prosty, za to szykowny wzór bordiury oraz napis Pierre Cardin podnoszą jego walory estetyczne, natomiast możliwość wyboru rozmiaru i kolorów zachęca do tworzenia własnych zestawów.

Dane techniczne:

długość:
100 cm
szerokość: 50 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
 

Inne z aranżacji