Pierre Cardin ręcznik July

Pierre Cardin ręcznik July

Nr Katalogowy: 32837
Rozmiar: 70 X 140 cm
Kolor: rudy
Produkt dostępny
80,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Jeśli łazienka jest dla Ciebie miejscem, w którym nabierasz mocy i się regenerujesz prawdopodobnie wiesz, że wszystkie odcienie koloru pomarańczowego są Twoimi sprzymierzeńcami. Dlatego w kolekcji ręczników Pierre Cardin nie mogło zabraknąć ręcznika JULY w kolorze rudym.
Rudy ręcznik JULY zachwyca swoim oryginalnym kolorem. Wprawia w dobry nastrój, energetyzuje. Przyciąga uwagę kolorem i eleganckim wzorem bordiury. Przyjemnie otula i wprawia w dobry nastrój. Wszystko to za sprawą wysokogatunkowej bawełny, z której ręcznik JULY z kolekcji Pierre Cardin został wykonany.
Lubisz mieć wybór? Ręcznik JULY dostępny jest w kilku rozmiarach oraz kolorach. Co powiesz na zestaw składający się z ręczników JULY w kolorze rudym, kremowym lub beżowym?

Dane techniczne:

długość:
140 cm
szerokość: 70 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.

Inne z aranżacji