PIERRE CARDIN Ręcznik LEO w kolorze brązowym, z żakardową bordiurą

PIERRE CARDIN Ręcznik LEO w kolorze brązowym, z żakardową bordiurą o gramaturze 500 gr/m2

Nr Katalogowy: 32838
Rozmiar: 30 X 50 cm
Produkt niedostępny
15,00 PLN
torba-icon
i
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka 1-2 dni robocze

Brązowy to kolor ziemi. Symbolizuje harmonię, pomaga stworzyć stabilność, chroni związki. Użyty w pomieszczeniach wprowadza w jego wnętrza spokój i porządek. Marzysz o domowym kąciku spa w swojej łazience? Wybierz ręczniki w kolorze brązowym i poczuj, jak ogarnia Cię błogi stan relaksu.
Ręcznik LEO pochodzący z kolekcji Pierre Cardin zachwyca swoim przyjemnym kolorem i designem, na który składa się elegancka żakardowa bordiura i pas z napisem Pierre Cardin. Wysokogatunkowa bawełna, z której został wykonany ręcznik, gwarantuje miękkość i puszystość oraz dobrą wchłanialność wody po zakończonej kąpieli. Możliwość wyboru rozmiaru ręcznika to kolejny jego atut. Wybierz zestaw ręczników LEO na miarę swoich indywidualnych potrzeb. Zestawiaj z innymi kolorami, na przykład z ręcznikami LEO w kolorze białym.

Dane techniczne:

długość: 50 cm
szerokość: 30 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.

 

 
 
 
Inne z aranżacji