• slid
Pierre Cardin ręcznik Paul

Pierre Cardin ręcznik Paul

Nr Katalogowy: 32841
Rozmiar: 50 X 100 cm
Produkt niedostępny
42,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Kolor morza i egzotycznych wakacji w Twojej łazience? Dobry wybór. Kolor niebieski nie tylko uspokaja i relaksuje, ale również rozjaśnia wnętrza i optycznie je powiększa. Ponadto świetnie współgra z innymi kolorami – pastelami i barwami neutralnymi.
Ręcznik PAUL z kolekcji Pierre Cardin w kolorze egzotycznego turkusu to propozycja dla każdego fana wakacyjnych podróży. Ciekawy wzór bordiury wraz z napisem Pierre Cardin podnoszą walory estetyczne ręcznika a miękka bawełna, z której został on wykonany zapewnia dobrą wchłanialność wody po zakończonej kąpieli. Możliwość wyboru rozmiarów sprawia, że ręczniki PAUL mogą stworzyć ciekawe zestawy na miarę Twoich potrzeb. Możesz je również łączyć kolorystycznie. Co powiesz na egzotyczny turkus z soczystą limonką?

Dane techniczne:

długość:
100 cm
szerokość: 50 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna

 

Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.


 
Inne z aranżacji