Pierre Cardin ręcznik Paul

Pierre Cardin ręcznik Paul o gramaturze 500 gr/m2

Nr Katalogowy: 32847
Rozmiar: 50 X 100 cm
Produkt niedostępny
42,00 PLN
33,60 PLN
oszczędzasz: 8,40 PLN
Inny kolor ()
torba-icon
i
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka 1-2 dni robocze

Lubisz różowy i nie chcesz z niego rezygnować także w łazience? Pochwalamy Twój wybór. Kolor różowy pobudza i sprzyja czerpaniu przyjemności. Nie rezygnuj więc z niego i wprowadź go do swojego domowego spa.
Ręcznik PAUL z kolekcji Pierre Cardin zdobi ciekawa bordiura i elegancki napis. To ręcznik, który zniewala swoją miękkością i puszystością. Jego atutem jest również dobra wchłanialność wody i niecodzienna prezencja a także możliwość stworzenia własnego zestawu – ręcznik PAUL występuje bowiem w kilku rozmiarach.
A może podarujesz różowy zestaw ręczników Paul komuś szczególnie Ci bliskiemu?

Dane techniczne:

długość:
100 cm
szerokość: 50 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna

 

Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.


 

Inne z aranżacji