Pierre Cardin zasłona CARLO

Pierre Cardin zasłona CARLO

Nr Katalogowy: 307954
Rozmiar: 140 X 250 cm
Kolor: czarny
Potrzebujesz inny rozmiar?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: zamowienia@sklep.eurofirany.com.pl
Produkt szyty na miarę na zlecenie Klienta nie podlega zwrotowi.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.
375,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Cenisz dekoracje okienne na najwyższym światowym poziomie? Szukasz prostej w formie dekoracji okiennej uszytej z grubszej, stylowej tkaniny? Kolor czarny wnosi do wnętrza nutę tajemniczości, podkreśla jego elegancję i łatwo dopasowuje się do większości aranżacji. Wybierając zasłony z kolekcji CARLO sprawisz, że Twój salon nabierze wyjątkowego szyku. Zasłonę uszyto z wysokiej jakości tkaniny szenilowej charakteryzującej się dużą odpornością i wytrzymałością. Ogromną zaletą zasłon CARLO jest fakt, że możesz je samodzielnie wyprać w pralce w 30oC, a po wypraniu nie wymagają one mozolnego prasowania. Wysoka jakość tkaniny oraz staranne wykończenie na najwyższym poziomie sprawiąją, że dekoracja odmienia wnętrze i zadowala gusta najbardziej wymagających klientów. 

Zasłonę łatwo zamocujesz na karniszu z drążkiem - służą do tego  kółka dekoracyjne w kolorze srebrnym, dzięki którym po zawieszeniu tkanina układa się w miękkie i równomierne fale, nadające dekoracji okiennej wyjątkowego szyku. 

Cenisz krótkie serie i niepowtarzalne wzory? Firma EUROFIRANY jest wyłącznym dystrybutorem tekstyliów na licencji PIERRE CARDIN w Polsce.


Dane techniczne:


długość: 250 cm
szerokość: 140 cm
skład: 100 % poliester

 

Czas oczekiwania bez względu na rozmiar wynosi 14 dni.

Dekoracja szyta w Polsce.