Pierre Cardin zasłona CLARISA

Pierre Cardin zasłona CLARISA

Nr Katalogowy: 226012
Rozmiar: 140 X 250 cm
Kolor: granatowy / szaroniebieski
Produkt dostępny
170,00 PLN
kalkulator szycia
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Poszukujesz motywów orientalnych w dekoracjach wnętrz? Cenisz wyjątkowy design i styl oraz dbałość o każdy detal? Doskonale, bo właśnie teraz mamy zaszczyt zaprezentować kolekcję zasłon gotowych CLARISA  sygnowaną logo francuskiego projektanta Pierre Cardin. 

Inspirację do stworzenia kolekcji zaczerpnięto ze sztuki Dalekiego Wschodu. Motyw orientalnego ornamentu przeniesiono na tkaninę o doskonałych walorach użytkowych, z której powstała stylowa dekoracja okienna łącząca nowoczesność z tradycją. Stalowoniebieski ornament doskonale łączy się z granatowym tłem, tworząc chłodną i majestatyczną dekorację. Taka oprawa okna to nowatorskie rozwiązanie, które pogodzi klasyczne podejście do dekoracji okien z nowoczesną sztuką designu.

Zasłonę łatwo zamocujesz na karniszu z drążkiem - służą do tego  kółka dekoracyjne w kolorze matowego chromu, dzięki którym po zawieszeniu tkanina układa się w miękkie i równomierne fale, nadające dekoracji okiennej wyjątkowego szyku. Wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie na najwyższym poziomie sprawią, że dekoracja odmienia wnętrze i zadowala gusta najbardziej świadomych i wymagających klientów. 

Ogromną zaletą zasłon CLARISA jest fakt, że możesz je samodzielnie wyprać w pralce w 30oC, a po wypraniu nie wymagają one mozolnego prasowania.
Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Firma EUROFIRANY jest wyłącznym dystrybutorem tekstyliów na licencji PIERRE CARDIN w Polsce.

Dane techniczne:

długość: 250 cm
szerokość: 140 cm
skład: 100 % poliester

Produkt powstaje w naszej pracowni w Polsce.

Rodzina produktów