Pierre Cardin zasłona MONARCH

Pierre Cardin zasłona MONARCH

Nr Katalogowy: 226013
Rozmiar: 140 X 250 cm
Produkt dostępny
256,00 PLN
kalkulator szycia
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

W aranżacjach wnętrz lubisz kontrasty oraz zabawę kolorem? Linia zasłon gotowych MONARCH sygnowana logo francuskiego projektanta Pierre Cardin zainspirowana została przeciwstawnymi kolorami oraz harmonią geometrii. Zasłona zaprojektowana została jako nowoczesna dekoracja okienna, oszczędna w formie lecz bogata w wyrazie. Uszyto ją z tkaniny zdobionej symetrycznie rozmieszczonymi rombami w kontrastowych barwach. Sprosta ona gustom wymagających klientów, ceniących wysoką jakość wykonania oraz najwyższej klasy tkaniny.

Zasłonę łatwo zamocujesz na karniszu z drążkiem - służą do tego  kółka dekoracyjne w kolorze matowego chromu, dzięki którym po zawieszeniu tkanina układa się w miękkie i równomierne fale, nadające dekoracji okiennej wyjątkowego szyku. Wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie na najwyższym poziomie sprawią, że dekoracja odmienia wnętrze i zadowala gusta najbardziej świadomych i wymagających klientów. 

Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Firma EUROFIRANY jest wyłącznym dystrybutorem tekstyliów na licencji PIERRE CARDIN w Polsce.

Dane techniczne:

długość: 250 cm
szerokość: 140 cm
skład: 100 % poliester

Produkt powstaje w naszej pracowni w Polsce.

Rodzina produktów