Pierre Cardin zasłona MONARCH

Pierre Cardin zasłona MONARCH

Nr Katalogowy: 226015
Rozmiar: 140 X 250 cm
Produkt dostępny
256,00 PLN
kalkulator szycia
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Szukasz dekoracji okiennej, która wyróżni Twoje wnętrze i nada mu charakteru? Doskonale, bo teraz mamy zaszczyt zaprezentować kolekcję zasłon gotowych MONARCH z  ekskluzywnej linii sygnowanej logo francuskiej marki Pierre Cardin. 

Zasłonę zaprojektowano w formie nowoczesnej dekoracji okiennej uszytej z żakardowej tkaniny z ornamentem naniesionym na gładkie tło.  Uzyskano w ten sposób efektowne zdobienie - wyraziste i mocne w przekazie poprzez kontrastowe zestawienie barw. Wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie na najwyższym światowym poziomie sprawią, że dekoracja zadowala gusta najbardziej świadomych i wymagających klientów.

Zasłonę łatwo zamocujesz na karniszu z drążkiem - służą do tego  kółka dekoracyjne w kolorze matowego chromu, dzięki którym po zawieszeniu tkanina układa się w miękkie i równomierne fale, nadające dekoracji okiennej wyjątkowego szyku. Wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie na najwyższym poziomie sprawią, że dekoracja odmienia wnętrze i zadowala gusta najbardziej świadomych i wymagających klientów. Jeśli zdecydujesz się na zestawienie zasłony z dekoracyjnymi poduszkami z tej samej linii,  otrzymasz spójną i harmonijną dekorację. 

Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Firma EUROFIRANY jest wyłącznym dystrybutorem tekstyliów na licencji PIERRE CARDIN w Polsce.

Dane techniczne:

długość: 250 cm
szerokość: 140 cm
skład: 100 % poliester

Produkt powstaje w naszej pracowni w Polsce.

Rodzina produktów