Roleta rzymska z welwetu
NOWOŚĆ

Roleta rzymska z welwetu

Nr Katalogowy: 337858
Rozmiar: 80 X 170 cm
Kolor: szary
Produkt dostępny
264,90 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Szukasz dodatków do nowoczesnego wnętrza? Poznaj kolekcję naszych stylowych rolet z miękkiego i miłego w dotyku welwetu. Łączą one trzy najważniejsze w nowoczesnych dekoracjach aspekty - funkcjonalność,  piękno i oryginalny design. Dzięki systemowi umożliwiającemu podciąganie i opuszczanie tkaniny zwijanej w efektowne fałdy, rolety są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Sprawdzają się w każdym wnętrzu – od kuchni, przez pokój dziecięcy po gabinet. W prosty i funkcjonalny sposób możesz dawkować w pomieszczeniu ilość światła słonecznego, a wieczorem masz pewność, że nikt nie zajrzy do środka. Modne wzory,  szlachetne tkaniny, precyzja wykonania i praktyczne rozwiązania technologiczne - to wszystko składa się na modny i wyjątkowy design!
 

OBSŁUGA: Podnoszenie oraz opuszczanie rolety następuje poprzez samoblokujący mechanizm koralikowy - dyskretnie ukryty w kasecie pod tkaniną. System sterujący roletą pozwala płynnie i precyzyjnie regulować dobrany do naszych potrzeb i pory dnia dopływ światła, a tkanina układa się w eleganckie fałdy dzięki specjalnym elementom usztywniającym wszytym co ok. 25-30 cm.

MONTAŻ: Rolety są przystosowane do montażu do sufitu oraz na ścianę. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria. Aby najlepiej dopasować roletę do okna powinna ona sięgać ok. 5 cm poza światło okna z każdej strony.

KONSERWACJA: Utrzymanie rolet w czystości i ich konserwacja nie nastręcza żadnych trudności. Tkanina przyczepiona jest do systemu mocującego za pomocą rzepa, dzięki któremu zdejmiesz ją i powiesisz jednym ruchem ręki. Przed praniem należy wyjąć elementy usztywniające. Wyjęcie elementów jest łatwe - tunele są zaprojektowane w sposób umożliwiający bezproblemowe wyjmowanie prętów usztywniających. Materiał możesz uprać ręcznie w 30oC. Prasować na lewej stronie bez użycia pary.


 

Dane techniczne:

 
szerokość: 80 cm
wysokość: 170 cm
cechy tkaniny: miękka w dotyku, gładka, słabo przepuszcza światło
mechanizm: samoblokujący system koralikowy
skład: 100% poliester - welwet
zaciemnienie: średnie
gramatura:  300 g/m2