• slid
Roleta rzymska zaciemniająca
NOWOŚĆ

Roleta rzymska zaciemniająca

Nr Katalogowy: 343587
Rozmiar: 80 X 170 cm
Produkt dostępny
214,90 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Szukasz ochrony przed promieniami słonecznymi? Chcesz, by pomieszczenie było komfortową strefą relaksu zawsze, kiedy tego potrzebujesz? Poznaj kolekcję naszych stylowych rolet zaciemniających zaprojektowanych z gładkiej tkaniny typu dimout, która wyróżnia się satynową powierzchnią i delikatnym połyskiem. Nasze rolety łączą w sobie trzy najważniejsze w nowoczesnych dekoracjach aspekty - funkcjonalność,  piękno i oryginalny design. Dzięki systemowi umożliwiającemu podciąganie i opuszczanie tkaniny zwijanej w efektowne fałdy, rolety są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Sprawdzają się w każdym wnętrzu – szczególnie w sypialniach i pomieszczeniach, w których chcesz mieć kontrolę nad dawkowaniem światła słonecznego. Rolety zaciemniające to mistrzowskie połączenie niezwykłej estetyki z wyjątkową funkcjonalnością - idealna harmonia użyteczności i piękna!
 

OBSŁUGA: Podnoszenie oraz opuszczanie rolety następuje poprzez samoblokujący mechanizm koralikowy - dyskretnie ukryty w kasecie pod tkaniną. System sterujący roletą pozwala płynnie i precyzyjnie regulować dobrany do naszych potrzeb i pory dnia dopływ światła, a tkanina układa się w eleganckie fałdy dzięki specjalnym elementom usztywniającym wszytym co ok. 25-30 cm.

MONTAŻ: Rolety są przystosowane do montażu do sufitu oraz na ścianę. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria. Aby najlepiej dopasować roletę do okna, powinna ona sięgać ok. 5 cm poza światło okna z każdej strony.

KONSERWACJA: Utrzymanie rolet w czystości i ich konserwacja nie nastręcza żadnych trudności. Tkanina przyczepiona jest do systemu mocującego za pomocą rzepa, dzięki któremu zdejmiesz ją i powiesisz jednym ruchem ręki. Przed praniem należy wyjąć elementy usztywniające. Wyjęcie elementów jest łatwe - tunele są zaprojektowane w sposób umożliwiający bezproblemowe wyjmowanie prętów usztywniających. Materiał możesz uprać ręcznie w 30oC. Prasować na lewej stronie bez użycia pary.


 

Dane techniczne:

 
szerokość: 80 cm
wysokość: 170 cm
cechy tkaniny: gładka, zaciemniająca typu dimout, z satynowym połyskiem
mechanizm: samoblokujący system koralikowy
skład: 100% poliester 
zaciemnienie: do 90%
gramatura:  250 g/m2