close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
  • slid
  • slid
  • slid
Targi HOME DECOR Eva Minge na targach HOME DECOR Podczas targów firma Eurofirany zaprezentowała kolekcję tkanin sygnowanych nazwiskiem znanej projektantki Evy Minge. Prestiżowa kolekcja to idealna propozycja dla tych, którzy cenią najwyższą jakość, oryginalne wzornictwo i odważne rozwiązania. Wszystkie kolekcje tworzone przez Evę są awangardowe, finezyjne i niebanalne. 15 marca na stoisku marki Eurofirany – Eva Minge odpowiadała na pytania dotyczące stylowego urządzania wnętrz.
Rozświetlamy wnętrza na nowo Nowe Kolekcje Lamp Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dwa nowe katalogi lamp. Jeden dla tych z Was którzy preferują klasyczny wyrafinowany styl. Drugi dla tych, którzy preferują bardziej modernistyczne i nowoczesne podejście. zobacz więcej ...
Rozdanie Nagród Gazela Biznesu 2016 dla firmy Eurofirany! W 17. edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm w województwie śląskim nie mogło zabraknąć naszej firmy. Nagroda od 2000 roku przyznawana jest przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group, m.in. Puls Biznesu. Tytuł Gazeli trafia do dynamicznie rozwijających się firm, które wypracowały najlepsze wyniki finansowe w ubiegłym roku. Dołączenie do grona laureatów jest dla nas dużym wyróżnieniem i jednocześnie doskonałym ukoronowaniem jubileuszowego roku 2016, w którym nasza firma obchodziła 25-lecie działalności. Dziękujemy wszystkim – Partnerom, Klientom oraz Pracownikom – dzięki którym możemy wspólnie celebrować ten sukces. Nagrodę podczas uroczystej gali Gazele Biznesu 2016 w Katowicach odebrał Pan Bogusław Choczyński, współwłaściciel firmy Eurofirany.
Baner środek
home info
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo ponad 10 000 wzorów firan i zasłon, największą w Polsce kolekcję narzut, galanterii stołowej, a także taśmy i pasmanterię oraz dodatki dostosowane do każdego wnętrza. Nowości w ofercie: dekoracje świąteczne, bombki, ozdoby, elfy, figurki świąteczne, a także pościel, ceramika dekoracyjna i artystyczna, komplety ręczników, laserowe firany i zasłony do salonu, zasłony gotowe, dekoracje okien i aranżacje z kwiatów.

Eurofirany to najchętniej wybierany sklep z firanami. Każdego dnia pokazujemy naszym Klientom, że wystrój okien może stanowić istotny atut w aranżacji wnętrza. Nasze propozycje kreują pasjonaci, dla których wszystko, co otacza nas w domu, może być efektowne jak dzieło sztuki. Polecamy markowe tekstylia i dekoracje dla domu, zawsze w przystępnej cenie.
Szukaj nas w SOCIAL MEDIA
Katalogi Katalog inspiracji
zobacz więcej ...
Skontaktuj się z nami Kontakt
Eurofirany B.B. Choczyńscy Sp.J.
ul. Sienkiewicza 81
34-300 Żywiec
tel. +48 33 865 23 66
fax +48 33 865 25 01
eurofirany@eurofirany.com.pl

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu