close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwstecz

O firmie

KIM JESTEŚMY?

 

W roku 2005 firma przeniosła się do nowej siedziby sfinansowanej wyłącznie z własnych środków, której całkowita powierzchnia użytkowa to 30 000 m2. Obecnie firma zatrudnia ponad 400 pracowników.

W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy wzorów firan i zasłon, narzuty, koce, ręczniki, szlafroki oraz pościel. Polecamy naszym Klientom największy w Polsce wybór wzorów ceramiki dekoracyjnej i artystycznej, lamp, kwiatów oraz dodatków do dekoracji wnętrz, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oprócz sprzedaży hurtowej jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy formę sprzedaży kuponowej, w której towar dzięki współpracującej z nami firmie kurierskiej może być dostarczony do naszych odbiorców w ciągu 24h.

Równie ważnym obszarem działania firmy jest dynamicznie rozbudowywana sieć salonów firmowych na terenie całego kraju. Posiadamy już ponad 75 dobrze prosperujących sklepów, a ich liczba dynamicznie wzrasta. W naszych salonach postawiliśmy na najwyższą jakość proponowanych usług. Każdy z naszych sklepów opatrzony jest znakiem firmowym, w którego żółto czarne logo wpisany jest charakterystyczny zawsze rozpoznawalny znak korony.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do dołączenia do grona naszych Klientów. Zapraszamy !


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu