close icon

Zaloguj się

MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Przepisz kod z obrazka *
* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.wsteczwstecz

Warunki dostawy

Przy zamówieniu powyżej 300 zł z opcją przedpłaty, wysyłka kurierem GRATIS!

Informacje dotyczące dostawy towarów:                                                                 

1. Nasze przesyłki są dostarczane przez firmy GLS, UPS oraz DHL.

2. Przesyłki są dostarczane tylko w zasięgu krajowym.

3. W przypadku kiedy wartość zamówienia przekroczy 300,00 zł brutto oraz Klient wybierze jako opcję płatności przedpłatę na konto bankowe lub szybkie płatności internetowe PayU, koszt wysyłki towaru pokrywa Sprzedawca. W pozostałych przypadkach koszty dostawy pokrywa Klient.
 
Tabela kosztów:

 
Lp. Rodzaj płatności Kwota Koszt dostawy
1 Przedpłata na konto / PayU powyżej 300,00zł 0,00 zł
2 Przedpłata na konto do 300,00zł 15,00 zł
3 Za pobraniem niezależnie od kwoty 20,00 zł 
 
 
 
 
4. Termin dostarczenia przesyłki do klienta wynosi z reguły do 7-dni roboczych, aczkolwiek może się on nieznacznie wydłużyć z uwagi na czynniki takie jak nieobecność odbiorcy podczas próby dostawy, dni wolne od pracy i inne przyczyny niezależne oraz niezwiązane bezpośrednio z dostawcą oraz sprzedawcą.

5. Termin dostarczenia towaru przygotowywanego na specjalne zamówienie jest uzależniony od stopnia skomplikowania zleconej dodatkowo usługi. Po ustaleniu indywidualnych cech produktu, klient zostanie od razu poinformowany o terminie jej realizacji. Termin ten może się wydłużyć z uwagi na czynniki wskazane w pkt. 4.

6. Termin dostawy lamp jest uzależniony od danego modelu lampy. Lampy posiadające w swoim opisie adnotację odnośnie terminu realizacji są dostarczane zgodnie z podanym czasem. Pozostałe lampy (bez adnotacji odnośnie terminu dostawy) są dostarczane w terminie do 7-dni roboczych.

7. Zamówienia które będą składane przez Kupujących do godz. 13.00 będą przekazywane do realizacji w tym samym dniu, a składane po godz. 13.00 w dniu następnym.

8. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone - prosimy o możliwie najszybsze sprawdzenie przesyłki pod kątem wychwycenia ewentualnych uszkodzeń.
Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie przesyłki od razu przy kurierze oraz ewentualne sporządzenie protokołu szkody (jeśli takowa występuje) - kurier posiada specjalne druki z których należy skorzystać.

9. Po wysłaniu towaru z magazynu klient zostaje automatycznie powiadomiony drogą mailową o numerze przesyłki. Numer ten umożliwia weryfikację stanu dostawy na stronach firm kurierskich (status ten nie jest widoczny od razu - pojawia się w momencie przyjęcia przesyłki na magazynie firmy kurierskiej). W przypadku nie otrzymania w/w numery prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@eurofirany.com.pl celem jego przekazania.
 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu