choinka za 1 zł
punkty sprzedaży
close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Narzuty i koce


Gustowne narzuty i koce do twojego mieszkania


Masz wrażenie, że Twoja sypialnia nie jest zbyt ciekawie zaaranżowana? Znudziło Cię wnętrze Twojego mieszkania? Nie uwierzysz, w jak prosty sposób możesz dodać mu tego „czegoś". Wystarczy tylko dobrać narzutę i koc na kanapę, fotel, czy łóżko i gotowe! Dzięki takiej ozdobie Twoje meble będą wyglądać niebanalnie, a dodatkowo zyskają ochronę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.


Jak wybrać narzutę lub koc?


To, na jakie dodatki postawisz, zależy oczywiście od Twojego gustu i upodobań. Jednak są pewne zasady, o których dobrze jest pamiętać podczas wybierania tekstyliów do domu. Jedną z nich jest powściągliwość w łączeniu wzorów. Jeśli zatem w swoim salonie masz kanapę w zielone paski, to narzuty i koce raczej nie powinny już zawierać takiego zdobienia. Unikniesz dzięki temu natłoku deseni, który może przyprawiać o oczopląs. Często łatwiej jest dobrać dodatki do gładkich mebli, ponieważ do nich pasują przeróżne narzuty - zarówno jedno-, jak i dwukolorowe, a nawet takie z wymyślnymi motywami.


Oryginalna narzuta? Koc z długim włosiem!


Choć sporym zainteresowaniem wciąż cieszą cię klasyczne narzuty, koce z długim włosiem z powodzeniem je zastępują. Nic dziwnego, prezentują się one bardzo stylowo – z jednej strony prosto i spokojnie, a z drugiej oryginalnie i szykownie. Ponadto są miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki temu mogą pełnić funkcję nie tylko kapy na sofę, ale także okrycia na chłodniejsze dni. Narzuta - koc z długim włosiem to także fantastyczny pomysł na prezent. Imieniny, urodziny, a może uroczystość ślubna? Przy każdej z tych okazji taki podarek sprawdzi się doskonale. Narzuta to w końcu praktyczna rzecz, która przyda się w niejednym domu.


Koc na ciepłe dni i chłodne wieczory


Narzuty i koce zdają egzamin zwłaszcza podczas chłodniejszych dni i jesienno-zimowych wieczorów. Pod takim przykryciem można spokojnie usiąść z kubkiem kawy lub herbaty w ręku i odpocząć. Do tego jeszcze książka lub ciekawy film i niczego więcej nie potrzeba do szczęścia. Ale i w czasie korzystnej aury możesz skorzystać z koca. Sprawdzi się chociażby podczas wypadu ze znajomymi na łono natury albo kiedy wybierzesz się na piknik. Jest lekki, więc nie powinien stanowić uciążliwego obciążenia, a poza tym można zmieścić go do plecaka lub torby. Później wystarczy go tylko rozłożyć i oddać się błogiemu relaksowi. Narzuty i koce dobrze jest mieć w szafie lub gdzieś na kanapie, bo przecież nigdy nie wiesz, kiedy mogą Ci się przydać.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT