close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Nowości tekstylia


Tekstylia - nowości na każdą kieszeń


Sprawdź w sklepie Eurofirany aktualną ofertę tekstyliów. Nowości, które dla Ciebie przygotowaliśmy, stanowią bogaty wybór dekoracji okiennych, pościeli, ręczników, dekoracyjnych poduszek i poszewek oraz dywaników. Naszą ofertę kierujemy zarówno do tradycjonalistów, jak i klientów, którzy cenią sobie nieszablonowe rozwiązania. Nowościom spośród tekstyliów dodadzą szyku dekoracyjne obrazy oraz klasyczne lampy, a także gustowne narzuty.


Ważne miejsce wśród tekstyliów zajmują ręczniki. Dostępne są one w naszym sklepie w bogatej palecie kolorów: od klasycznej bieli, przez modne szarości i soczystą czerwień, do głębokiej czerni. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów i chłonące wodę jak gąbka, będą prawdziwym ukojeniem dla skóry. Duży wybór rozmiarów oraz bogactwo różnorodnych kolorów pomogą skompletować zestaw dla całej rodziny.


Ciekawym dodatkiem do przestronnego salonu, nastrojowej sypialni, czy dziecięcego pokoju będą poduszki pochodzące z oferty naszych tekstylnych nowości. Na podłodze natomiast z pewnością sprawdzi się jeden z naszych kolorowych dywaników. Miękki i puszysty będzie idealną ochroną dla stóp i zdecydowanie podniesie komfort korzystania z łazienki.


Dopracuj wygląd swojego mieszkania dzięki idealnie harmonizującym ze sobą tekstylnym dodatkom. Zadbaj o to, by pasowały do wybranych wcześniej dekoracji okiennych, a także mebli i zastawy. Puść wodze fantazji i stwórz wnętrze, które najlepiej odzwierciedli Twoją wyjątkową osobowość!


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT