tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Nowości zastawa stołowa


Serwisy kawowe i obiadowe


Zajrzyj do sklepu online, aby zapoznać się z naszymi zastawami stołowymi. Są wśród nich 12- i 14-elementowe serwisy kawowe dla 6 osób. Białe z pewnością będą pięknie się prezentować na zachwycającym obrusie w kształcie bieżnika. Zastawy stołowe nowości to eleganckie serwisy kawowe oraz obiadowe. Zwykle w skład serwisu kawowego wchodzą filiżanki, spodki, dzbanek, cukiernica oraz mlecznik. Kawa pita z takiego serwisu będzie smakowała jak nigdy dotąd. W romantyczny nastrój przy filiżance ulubionej kawy wprawi Cię oryginalna lampka i ustawiona w pobliżu ramka z ulubionym zdjęciem.


W wachlarz naszych propozycji spośród zastaw stołowych nowości wpisują się również 18- i 26-elementowe serwisy obiadowe na 6 osób, składające się z talerzy płytkich, głębokich i deserowych. Zarówno te utrzymane w jasnej tonacji, jak i inne, przyozdobione zjawiskowymi wzorami wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Bez wątpienia sprawdzą się nie tylko w roli „obiadowych talerzy", ale będą także wspaniałymi elementami dekoracyjnymi Twojego stołu. Porcelana w nowoczesnych, geometrycznych kształtach z pewnością znajdzie entuzjastów wśród miłośników klasyki i trochę bardziej oryginalnego wzornictwa. Przedstawione zastawy stołowe wykonano z porcelany New Bone China, która w odróżnieniu od innych rodzajów ceramiki nie ma struktury porowatej i nie absorbuje wilgoci. Dzięki temu może być wstawiana do kuchenek mikrofalowych i myta w zmywarkach. Każda z naszych nowości w kategorii zastawy stołowe może być wspaniałym prezentem dla kogoś z rodziny, przyjaciół lub znajomych.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy