Obrusy - różowe

Sortowanie:
Rozwiń opcje filtrowania:
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor

Obrus różowy

Codzienny posiłek może nabrać odświętnego charakteru, jeżeli tylko spożyjesz go na stole, nakrytym obrusem. Stawiając na dobrej jakości model, będziesz cieszyć się stylowym wykończeniem wnętrza oraz łatwością utrzymania go w czystości. Obrusy różowe, dostępne na stronie internetowej Eurofirany, wykonane zostały z wysokich jakościowo materiałów i zapewniają duże zróżnicowanie fasonów oraz rozmiarów, w związku z czym, z łatwością znajdziesz pośród nich model, trafnie odpowiadający na Twoje potrzeby.

Szybka metamorfoza

Twój stół nie prezentuje się najlepiej? Nie musisz go wymieniać – wystarczy, że nakryjesz blat obrusem, a natychmiast wprowadzisz powiew świeżości do wnętrza. Wybierając różowy obrus o jasnym, pastelowym odcieniu, nadasz kuchni bądź jadalni przytulnego charakteru. Gładkie modele tego typu, będą stanowić dobrą bazę dla eleganckich stylizacji, przeznaczonych na spotkania w gronie bliskich Ci osób. Różowy obrus we wzory lepiej sprawdzi się w przypadku codziennego używania stołu do rodzinnych posiłków. Motywy kwiatowe będą trafnie uzupełniały klasyczne stylizacje wnętrz, geometryczne dobrze sprawdzą się w nowocześniejszych przestrzeniach.

Bieżnik pełen wzorów

Różowe bieżniki, które tak chętnie wykorzystujemy do ozdabiania stolików kawowych, mogą z łatwością przełamać jednolity kolor blatu i sprawnie odświeżyć wnętrze, bez konieczności przeprowadzania remontu. Wzory zdobiące zarówno obrusy oraz bieżniki, występują w wariantach jednolitych, tzn. równomiernie rozłożonych na całej powierzchni jak i częściowych, np. tworząc ozdobne wykończenie, zlokalizowane wzdłuż krawędzi. Umiejętnie dobrany odcień różu, wprowadzi optymistyczny akcent do wnętrz i będzie się dobrze komponować z meblami wykonanymi z naturalnego drewna, szczególnie tymi o widocznej strukturze słojów.

Jakość, którą pokochasz

Obrusy różowe dostępne na stronach naszego sklepu, różnią się wieloma parametrami, ale cechą łączącą je wszystkie jest wysoka jakość oraz staranne wykończenie. Proponujemy wyselekcjonowany wybór produktów, które każdorazowo będą godnie uzupełniać wnętrza Twojego domu lub mieszkania, niezależne od tego, w jakim stylu zostało urządzone. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na obrus różowy z gładką krawędzią, czy też ozdobnym jej wykończeniem, możesz mieć pewność, iż będzie on nienagannie pokrywać powierzchnię Twojego stołu czy stolika kawowego. Sprawdź właśnie teraz, który z nich może stać się towarzyszem posiłków dla Ciebie i rodziny.