Rolety zaciemniające

Sortowanie:
Filtry:
wyszysć wszystkie
Cena

Rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a dodatkowo stanowią istotny element dekoracyjny, zwiększając jednocześnie poczucie prywatności. Wieczorami tworzą kameralną atmosferę i zapewniają odpowiednie warunki do nocnego wypoczynku. Wybierając roletę, która gwarantuje najwyższy poziom zaciemnienia, możliwe jest całkowite odcięcie od źródła jakiegokolwiek zewnętrznego światła, nawet w słoneczny dzień. To znacząco ułatwia wyspanie się w komfortowych warunkach, o dowolnej godzinie. Rolety zaciemniające to produkty niezwykle trwałe i funkcjonalne, które pięknie prezentują się także od zewnętrznej strony okien.

Rolety rzymskie idealne do każdego wnętrza

Piękno i praktyczność rzymskich rolet czynią je produktem ponadczasowym, który skutecznie opiera się zmiennym trendom w modzie. Jest to idealna dekoracja okienna, nadająca całemu wnętrzu unikalnego charakteru. Te uniwersalne rolety, można użyć, by przyozdobić okna w salonie i sypialni, jak również w łazience czy gabinecie. Rolety rzymskie są ciekawym połączeniem dekoracyjnych firan i zasłon. Dzięki nim możesz cieszyć się prywatnością i regulować natężenie światła słonecznego, zgodnie ze swoimi potrzebami. W zależności od grubości tkaniny, z której została uszyta roleta, może ona zastąpić tradycyjną firanę lub stanowić skuteczną zasłonę, o charakterze zaciemniającym. Na korzyść rzymskich rolet przemawia także to, że są wygodne w użyciu oraz łatwe do utrzymania w czystości i konserwacji.

Roleta skrojona na miarę potrzeb

Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że z łatwością znajdziesz w tej kategorii roletę, odpowiednio dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Każda z proponowanych rolet rzymskich, szyta jest z pasją, z wykorzystaniem wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły to nasz znak rozpoznawczy. Proponowane modele rolet różnią się od siebie kolorem, wzornictwem, poziomem zaciemnienia i stylem, jaki wprowadzają do wnętrz. Oprócz rolet gładkich i zaciemniających dostępne są także warianty nowoczesne - ze wzorami geometrycznymi, kwiatowymi czy też botanicznymi. W ofercie sklepu znajdziesz następujące typy rolet:

  • żakardowa z regularnym wzorem;
  • gładka, zaciemniająca typu blackout, z lekkim satynowym połyskiem, w wersji jasnej lub ciemnej;
  • kremowa, firanowa gładka, prześwitująca;
  • turkusowa, żakardowa z geometrycznym wzorem;
  • zaciemniająca typu dimount, drukowana, z lekkim połyskiem;
  • wykonana z tkaniny o strukturze płótna z unikalnym nadrukiem;
  • żakardowa o widocznym splocie;
  • z nadrukiem florystycznym, o płóciennym splocie.