

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 93177 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | w pasy, z nadrukiem |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 125 g |
Potrzebujesz miękkiego wypełnienia do Twojej poszewki dekoracyjnej?
Wybierz uniwersalny wkład, pasujący do wybranej poszewki.

