

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 368075 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, zaciemniające, matowe, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, ekskluzywny |
| Gramatura materiału | 330 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1300 g |
Dane techniczne:
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

