

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 430655 |
|---|---|
| Rozmiar | 21 x 12 x 52 cm |
| Szerokość towaru | 21 cm |
| Długość towaru | 12 cm |
| Wysokość towaru | 52 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% POLIESTER, 15% ŻYWICA POLIESTROWA, 5% BAMBUS |
| Waga netto | 710 g |
Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wymaga specjalnej oprawy. Świąteczne drzewko, wieńce, girlandy i dodatki z charakterystycznym kolorem wprowadzają do wnętrza ciepło i radosną atmosferę. Ten oryginalny klimat pomoże podkreślić urocza lalka w świątecznym ubranku. Czerwone i białe elementy ubranka wykończone są detalami z miękkiego futerka. Piękna dekoracja powstała z wysokiej jakości materiałów a jej wykonanie jest wyjątkowo precyzyjne. Taka świąteczna laleczka doskonale prezentować się będzie w każdym pomieszczeniu.
Dane techniczne:
długość: 21 cm
wysokość: 52 cm
szerokość: 12 cm
skład: poliester

