

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473261 |
|---|---|
| Rozmiar | 19 x 5 x 26 cm |
| Szerokość towaru | 19 cm |
| Długość towaru | 5 cm |
| Wysokość towaru | 26 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | METAL, DREWNO |
| Waga netto | 175 g |
Ten subtelny, metalowy jeleń stojący na naturalnym drewnianym spodzie wprowadza do wnętrza spokój, elegancję i świąteczny nastrój.
Jego smukła, metalowa sylwetka pięknie kontrastuje z ciepłym, naturalnym drewnem, tworząc dekorację, która przyciąga wzrok i dodaje przestrzeni przytulnego charakteru.
Postaw go na komodzie, stole lub parapecie – niech stanie się symbolicznym strażnikiem świątecznej atmosfery, wprowadzając magię zimowych wieczorów do Twojego domu.
Cechy produktu:
materiał: metal + drewno
forma: jeleń stojący
podstawa: drewniana, stabilna
styl: świąteczny, minimalistyczny, skandynawski, eko
kolorystyka: naturalne drewno + metaliczny połysk
gotowy do postawienia w dowolnym wnętrzu
tworzy przytulny, świąteczny klimat
doskonały pomysł na dekorację lub prezent bożonarodzeniowy
Dane techniczne:

